Zamknij

600 819 789 | biuro@notra.pl

Lokalizacja

W uroczym zakątku sąsiadującym z osiedlem Słoneczna znajduje się osiedle Aleksandrowicka. Udało się w nim połączyć kameralność z przestronnością i bliskość centrum miasta z ciszą i spokojem. W efekcie powstało idealne miejsce do wypoczynku.

Osiedle jest pełne zieleni, a krajobrazy okolicy zachwycają. Niedaleko znajduje się plac zabaw, a także park, do którego można się wybrać nie tylko w niedzielne popołudnie. Zadowoleni będą także ci, którzy kochają wodę – wystarczy 15-minutowy spacer, by dotrzeć nad rzekę Białą.

Prócz urody okolicy atutem osiedla jest jego położenie. Zmotoryzowani mieszkańcy w ciągu 5 minut dostaną się do centrum Bielska-Białej, a także na Stare Miasto. Równie łatwo można tam dojechać autobusem – przystanek os. Słoneczne znajduje się przy ul. Cieszyńskiej.

W pobliżu osiedla rozlokowało się wiele punktów usługowych i sklepów, w tym hipermarket Aldi. Mieszczą się tu również szkoły i przedszkola. W letnie popołudnia można odprężyć się po pracy i wybrać na kąpielisko Panorama.

Jak widać, na naszym osiedlu można wypoczywać, ale nie sposób się nudzić.