Zamknij

600 819 789 | biuro@notra.pl

Co czujesz, kiedy słyszysz słowo „dom”? Zamknij oczy i spróbuj wyobrazić sobie to miejsce. Słońce wpadające przez duże okna, spokój, przytulne wnętrza, do których chce się wracać. Jest cicho, bezpiecznie i kameralnie – jesteś w domu.

Tak właśnie będziesz się czuł na Inwestycji Aleksandrowicka. W jednym z 16 oferowanych przez nas mieszkań stworzysz swoją własną przestrzeń, w której będziesz poświęcać się wyłącznie przyjemności. Jeśli wybierzesz mieszkanie na parterze, będziesz mieć do dyspozycji duży taras, idealny na letnie spotkania z przyjaciółmi. Jeśli wolisz lokalizację na jednym z trzech pięter, spędzisz wiele wieczorów na przestronnym balkonie z widokiem na otaczające drzewa.

To miejsce wyjątkowe. Kameralne, a znajdziesz w nim przytulne wnętrza 2- i 3-pokojowych mieszkań.
Blisko centrum, a jest tu spokój i wspaniałe możliwości wypoczynku. Piękna jest nie tylko okolica, ale i sam budynek. Sprawia wrażenie domu, a niewielka ilość mieszkań daje gwarancję ciszy i bezpieczeństwa. Przestronne okna zapewniają dużo światła nawet w pochmurne dni, zaś wieczorem uroku otoczeniu nadaje specjalnie zaprojektowane oświetlenie. Dzięki wysokiej jakości wykonania inwestycja będzie wyglądała jak nowa nawet po paru latach.

Kameralność osiedla sprawia, że będziesz czuć się jak u siebie zaraz po przekroczeniu bramy. Jest ogrodzone, co dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Kolejny atut to piwnice i podziemny parking. Nie będziesz musiał odśnieżać auta przed ruszeniem do pracy.

Powierzchnia mieszkań wynosi od 40 do 60 mkw. Każde z nich stanowi przytulny zakątek, w którym będziesz mógł się odprężyć. W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkola i szkoły. Najbliższy przystanek MZK mieści się w odległości 75 metrów. Wszystko, co potrzebne, masz na wyciągniecie ręki.


Lokalizacja

W uroczym zakątku sąsiadującym z osiedlem Słoneczna znajduje się osiedle Aleksandrowicka. Udało się w nim połączyć kameralność z przestronnością i bliskość centrum miasta z ciszą i spokojem. W efekcie powstało idealne miejsce do wypoczynku.

Osiedle jest pełne zieleni, a krajobrazy okolicy zachwycają. Niedaleko znajduje się plac zabaw, a także park, do którego można się wybrać nie tylko w niedzielne popołudnie. Zadowoleni będą także ci, którzy kochają wodę – wystarczy 15-minutowy spacer, by dotrzeć nad rzekę Białą.

Prócz urody okolicy atutem osiedla jest jego położenie. Zmotoryzowani mieszkańcy w ciągu 5 minut dostaną się do centrum Bielska-Białej, a także na Stare Miasto. Równie łatwo można tam dojechać autobusem – przystanek os. Słoneczne znajduje się przy ul. Cieszyńskiej.

W pobliżu osiedla rozlokowało się wiele punktów usługowych i sklepów, w tym hipermarket Aldi. Mieszczą się tu również szkoły i przedszkola. W letnie popołudnia można odprężyć się po pracy i wybrać na kąpielisko Panorama.

Jak widać, na naszym osiedlu można wypoczywać, ale nie sposób się nudzić.


Zagospodarowanie terenu

zagospodarowanie_1

Galeria

43-300 Bielsko-Biała ul. Aleksandrowicka 3,
600819789@wp.pl / tel. 600 819 789 / tel. 600 819 789